Łowiccy Grupa Deweloperska Łowiccy menu mobile
Łowicy.pl Facebook Łowiccy.pl Google+ Łowiccy.pl Twitter Łowiccy.pl LinkedIn

PROGRAM MDM – Mieszkania MDM Poznań Komorniki

NOWE MIESZKANIE W PROGRAMIE MIESZKANIE DLA MŁODYCH – POZNAŃ, KOMORNIKI

mieszkania mdm komorniki poznań

 

NA CZYM POLEGA PROGRAM MIESZKANIE DLA MŁODYCH ?

Dofinansowanie w programie Mieszkanie dla Młodych polega na jednorazowym dofinansowaniu wkładu własnego kredytu hipotecznego. Dla klientów uruchamiających kredyt w banku komercyjnym, który ma podpisaną umowę z Bankiem Gospodarki Krajowej otrzymują dofinansowanie transakcji o odpowiedną wielkość środków.

Słowa kluczowe: mieszkania mdm poznań, mieszkania mdm komorniki

 

KTO MOŻE LICZYĆ NA DOFINANSOWANIE Z PROGRAMIE MIESZKANIE DLA MŁODYCH ?

Na dofinansowanie w programie Mieszkanie dla Młodych mogę liczyć osoby w wieku do 35 roku życia. W przypadku małżeństw liczy się wiek młodszego małżonka.

 

ZAKUP JAKICH NIERUCHOMOŚCI OBEJMUJE PROGRAM MIESZKANIE DLA MŁODYCH ?

Program Mieszkanie dla Młodych obejmuje jedynie nowo wybudowane mieszkania i domy jednorodzinne pochodzące z rynku pierwotnego, nabywane od dewelopera lub spółdzielni mieszkaniowej. Dopłata MdM ma ograniczenia metrażowe, w przypadku mieszkań do powierzchnia 75 metrów kwadratowych (w przypadku wychowujących trójkę dzieci to 85 metrów kwadratowych), natomiast w przypadku domów jednorodzinnych metraż ograniczono do powierzchni 100 metrów kwadratowych (w przypadku wychowujących trójkę dzieci to 110 metrów kwadratowych),. Dla mieszkań i domów o powierzchni większej niż 50 metrów kwadratowych podstawą dla określenia wysokości dopłaty będzie jedynie 50 metrów kwadratowych.

 

NA JAKĄ WYSOKOŚĆ DOFINANSOWANIA W PROGRAMIE MIESZKANIE DLA MŁODYCH MOŻESZ LICZYĆ ?

Wsparcie jest  uzależnione o kilku warunków transakcji:

  1. Osoby będące samotne lub bezdzietne małżeństwa mogę liczyć na dopłatę w wysokości 10% wartości odtworzeniowej nabywanego mieszkania lub domu.
  2. Osoby samotne i małżeństwa wychowujące jedno lub dwójkę dzieci mogę liczyć na wysokość dofinansowania wynoszącą 15%.
  3. Osoby samotne lub małżeństwa z trójką dzieci lub urodzin im się dziecko w ciągu 6 miesięcy od zakupu mieszkania lub domu mogą liczyć na dodatkowe 5% dopłaty w programie MdM.

Założeniem programu Mieszkanie dla Młodych jest pomoc przy zakupie pierwszego mieszkania. Osoby ubiegające się o dopłatę w programie MdM nie mogą posiadać żadnego innego mieszkania, przepis ten dotyczy wyłącza z programu również osoby, które otrzymały nieruchomości w drodze spadku lub darowizny.

Słowa kluczowe: mieszkania mdm poznań, mieszkania mdm komorniki

LISTA MIESZKAŃ W PROGRAMIE MIESZKANIE DLA MŁODYCH KOMORNIKI – ROSNOWO – KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ MIESZKANIA

mieszkania mdm poznań, mieszkania mdm komorniki

Masz nieruchomość na sprzedaż? Kliknij